W przyjaźni z naturą

Jeżeli Twoje życie Cię stresuje, jesteś już tym zmęczony, obciążony niewłaściwym odżywianiem, wypalasz się... - przyjedź do Nas - pokażemy Ci jak to zmienić, abyś cieszył się już samą - drogą, w drodze - do swoich celów.

Jeżeli masz potrzebę zmiany poziomu oraz potencjału energii, którą tworzysz w sobie i wokół siebie... - to jest właściwe miejsce i to jest właśnie ten proce, którego potrzebujesz.


Chcesz aktywnie zająć się sobą, poznać reguły zdrowego i satysfakcjonującego życia - weź udział w organizowanych u nas warsztatach i treningach - oczyszczających ciało.
Chcesz być uśmiechnięty i zdrowy - zrób porządek ze sobą - TUTAJ dasz radę !
Program zajęć to odnowa biologiczna ciała oraz zrelaksowanie umysłu i ducha. 
Tutaj masz idealne warunki, w których odpoczniesz i będziesz miał przestrzeń by realizować dzisiaj wartościowe zadania i określić cele na przyszłość... 
Smacznie wegańsko zjesz, a też oczyścisz organizm z patogenów, toksyn, stresu, pustych kalorii i lęku...

Będzie to - dla Ciebie - wyjątkowe przeżycie, łączące w sobie niepowtarzalną atmosferę Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich,  tętniącej życiem flory i fauny Puszczy Piskiej oraz magicznego siedliska nad jeziorem z ciepłymi wnętrzami i roślinnym jedzeniem. Lokalizacja nad samym jeziorem, na skraju Puszczy - tworzy idealną przestrzeń do pracy z ciałem i umysłem. Jak również uprawiania sportów wodnych, aerobowych i joggingu na świeżym powietrzu.

Nazwa ,,w przyjaźni z naturą” odzwierciedla naszą filozofię życia, rozwoju i wypoczynku.   


Podstrony (1): Masaże
Comments