Masaże

W trakcie intensywnego procesu oczyszczania organizmu, masaż całego ciała, pobudza układ krążenia krwi oraz jest elementem wspomagającym drenaż tkanki limfatycznej, a tym samym, przyspiesza wszelkie procesy detoksykacyjne.

Wyjściową formą naszych masaży jest masaż klasyczny, najbardziej popularny, i w zależności od jego tempa i intensywności może być: leczniczy, pobudzający lub relaksacyjny.

Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy jak również łagodzi stres, przynosi ulgę i odprężenie.Jest on intuicyjnie dostosowywany do indywidualnych potrzeb i odczuć masowanego.  Pobudza on skórę i mięśnie ,zmniejszając ich napięcie, przywraca prawidłowy rytm serca.   Pomaga w walce z depresją, likwiduje ujemne efekty stresu, gromadzące się pod wpływem codziennych przeżyć, takie jak apatia, przemęczenie, wyczerpanie, bezsenność, bóle głowy, nerwobóle, syndrom napiętych mięśni.

Podczas masażu, w zależności od oczekiwań i potrzeb łączymy różne  techniki masażu, takie jak: bańka chińska, elementy akupresury i drenażu limfatycznego.Całość wieńczy antystresowy masaż głowy lub odmładzający masaż  twarzy.

BAŃKA CHIŃSKA

Pobudza krążenie krwi i przepływ limfy, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii i toksyn z organizmu, jednocześnie skutecznie usuwając cellulit. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje także szybka redukcja tkanki tłuszczowej.  Chińskie bańki doskonale sprawdzają się przy masażu kręgosłupa i mięśni przykręgosłupowych, dając  uczucie  lekkości . Masaż pleców  doskonale uspokaja i relaksuje, dlatego  polecany jest osobom zestresowanym, zapracowanym, prowadzącym siedzący tryb życia.

AKUPRESURA

 Jest bardzo skuteczną, naturalną metodą leczenia wywodząca się z Chin. Akupresura to najstarsza, tradycyjna metoda leczenia. Polega na masażu uciskowym poszczególnych punktów ciała. Odpowiedni ich ucisk może przynieść wiele korzysci dla naszego organizmu. Punkty te zwane są receptorami. Są to unerwione miejsca, które odpowiadają określonym organom. Masowanie  receptorów  poprawia ich ukrwienie, przynosi ulgę we wszystkich rodzajach bólu zaczynając od bólu głowy, bólu pleców, poprzez migreny i skończywszy na katarze siennym.

DRENAŻ  LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny to jeden ze specjalistycznych zabiegów leczniczych. Poprzez technikę przepychającą pobudza się przepływ limfy przez naczynia limfatyczne. Dzięki temu łatwo usuwane są  wszelakie obrzęki pourazowe, zapalne lub zastoinowe, przyśpiesza się absorpcje siniaków i krwiaków. Drenaż wraz z innymi zabiegami pomaga w zwalczaniu cellulitu oraz wspomaga procesy odchudzania. Ponadto  usprawnia transport substancji odżywczych, poprawia funkcjonowanie układu immunologicznego oraz przyczynia się do szybszego usuwania toksyn z organizmu.

Cena masażu całego ciała      120 zł/1godz.

Na masaż prosimy umawiać się indywidualnie pod nr. tel.508-295-962

Comments