Strona główna

    Posiadłość ,,w przyjaźni z naturą” jest wyjątkowym miejscem zlokalizowanym na mazurach, w miejscowość Karwik nad jeziorem Seksty. Magiczną atmosferę gospodarstwa agroturystycznego, zapewnia bliskość przyrody, ciepłe wnętrza, wspaniałe zdrowe jedzenie, Elżbieta Madejska i my wszyscy.
  

Pragniemy zapewnić gościom warunki w których odpoczną i będą mieli możliwość  zrealizowania wartościowego programu rozwojowego. Spoglądamy ponad cele czysto biznesowe, poza zyskiem pracujemy nad przestrzenią dla tworzenia wartości duchowych i ludzkich. Dlatego jednym z założeń naszego programu jest budowanie oferty w taki sposób, aby nasi goście poczuli, że robią coś dla siebie. Jak wskazuje nazwa posiadłości, tworzymy atmosferę przywracania człowiekowi bliskości z naturą odzwierciedlając tym - naszą filozofię rozwoju i wypoczynku.
Natomiast w przeciwieństwie do podobnych przedsięwzięć, podejście to nie jest pretekstem do rezygnacji z wysokiego standardu usług.
 
 
Lokalizacja nad samym jeziorem Seksty i na skraju puszczy Piskiej tworzy niepowtarzalne warunki do uprawiania sportów wodnych, aerobowych jak i relaksu na łonie natury. Ponadto zapewniamy naszym gościom zdrową żywność pochodzącą z gospodarstw rolnych o sprawdzonej jakości.  
Specjalizujemy się w kuchni wegetariańskiej, serwując dziesiątki dań z przepisów będących owocem 20-letniej praktyki.

 


  

   
Comments